הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      הרמת סינוס

             
סינוס הוא בעצם חלל אשר ממוקם בפה בשני הצדדים של הלסת העליונה. לסינוס מספר תפקידים חשובים ובין היתר: חימום האוויר אותו אנחנו נושמים, פונטיקה ומשקל הגולגולת.

עם השנים, עלול להיגרם מצב של אובדן עצם בלסת העליונה – כאשר אובדן זה נגרם מדלקות, עקירות ושחיקה. במקרים כאלו, יש לבצע טיפול הרמת סינוס אשר מטרתו להוסיף עצם ובכך לאפשר הליך של השתלת שיניים.

בכדי שהשתלים יקלטו ישנה חשיבות גבוהה לכמות העצם אשר נמצאת בלסת, כאשר וקיימת ספיגת עצם מוגברת, הלסת לא תקלוט את הלסת והמבנה הנבנה על גבי השתל לא יחזיק מעמד – וזאת בעצם הסיבה לניתוח הרמת סינוס.

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך כירורגי לכל דבר ודבר. במהלך ההליך של הרמת סינוס מוחדר תחליף המיועד עבור החלק שבין העצם לסינוס עצמו. בצורה כזאת מתבצעת הרמת הסינוס והעצם מקבלת את הנפח ואת הגודל הדרוש לה. 
ישנם שני סוגים של תהליכים אשר ייעודם הרמת סינוס - הרמת סינוס פתוחה – הליך אשר מתבצע כאשר גובה העצם בלסת העליונה נמוך מחמש מ"מ. והרמת סינוס סגורה שהינו הליך אשר מתבצע כאשר גובה העצם הוא יותר מ-5 מ"מ.

חשוב לציין שאת השתלת השיניים עצמה ניתן לבצע רק לאחר תקופת זמן של כשמונה חודשים לאחר הליך ההרמה.

חשוב לציין שלא מדובר בניתוח מורכב, כאשר ההמלצות היחידות לאחר הניתוח הן לנוח ביום של אחר הטיפול, להימנע מאכילה ושתייה כשעתיים אחרי הניתוח ובאופן כללי להישמע לכל הוראות הרופא. תופעות הלוואי היחידות אשר מהוות חלק מניתוח זה הן תחושת כאב ונפיחות – רופא שיניים ירשום משככי כאבים אשר יכולים לסייע להפיג את התחושות הללו. מכיוון שמדובר בהליך כירורגי ויש סכנה לזיהום במקום הניתוח – ישנה המלצה לשטוף את הפה באמצעות חומר אנטי בקטריאלי אשר יסייע למנוע מצבים של זיהומים ויאפשר לכם לעבור את התהליך בשלום.

בהראל פלטינום מתמחים בניתוחי הרמת סינוס, הניתנים בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. רופא השיניים של הראל פלטינום ילווה אתכם לאורך כל התהליך של הרמת הסינוס וברשותו הידע והכלים המקצועיים לביצוע השתלת השיניים בזמן אשר יתאים לכך.     

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלה דנטלית
הרמת סינוס