הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      השתלה דנטלית

             
להחזיר את הבטחון בחיוך 
השתלות דנטליות הוא תחום בתוך רפואת השיניים שבין רפואה אסתטית לרפואה חיונית, ומטרתו החזרת יכולות התפקוד המיטבית לפה. הטיפול פותר חסרון שן שמקשה על יכולת הלעיסה, על תחושת הפה הטובה, ופוגמת במראה ובהרגשה האסתטיים. כיום השתלה דנטלית היא מדוייקת יותר וקלה יותר למטופל, מה שמבטיח בתמורה אחוזי הצלחה גבוהים הרבה יותר, התאמה אופטימלית בין השתל למבנה האנטומי של הפה, פישוט הליכי טיפול, ושתל שמשרת אתכם לאורך שנים רבות ללא בעיה, ממש כמו השן האמיתית שאת חסרונה השתל פותר. הראל פלטינום מציעים לכם השתלה דנטלית ברמת גן במרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים.

מסלול ישיר לתוצאה מדהימה 
השתלה דנטלית מבצעים בכמה פגישות, שבפגישה הראשונה מבצעים בדיקות כמו CT, ובדיקות עומק ורוחב עצם הלסת בה יבוצע השתל, בבבדיקה הראשונה נלמד תיקו הרפואי של הפציאנט ויחד עם מומחים מגובשת הטקטיקה הטובה ביותר לביצוע ההשתלה בהתאמה אינדיבדואלית למטופל. בפגישה שניה ופשוטה יחסית מוחדר השתל למקומו ומכוסה על מנת שהחניכיים יגלידו והשתל יקלט. חשוב לציין כאן שהראל פלטיניום מבצעים השתלות דנטליות בתל אביב רק עם שתלי טיטניום איתם אחוזי ההצלחה נוסקים מעלה, והסיכו לדחיית השתל נמוך משמעותית. השתלה דנטלית במרכז בהראל פלטיניום היא בחירה נכונה להשבת הבטחון העצמי וחדוות החיוך.
 
שלבי הריפוי 
לאחר שבוצעה השתלה דנטלית יש לחכות להתאחות מלאה של רקמת עצם הלסת עם השתל, זה יכול לקחת כמה חודשים, ודרושה פה סבלנותכם. הראל פלטיניום מציעים השתלה דנטלית במרכז וגישה קלה, לכן בכול בעיה ושאלה תוכלו לשוב אלינו ואנו נמשיך ללותכם במאור פנים ומסירות. לאחר שהשתל אוחד עם רקמת העצם מוזמן הפציאנט לפגישה נוספת, במהלכה נחשפת כיפת השתל בפה ומוברג עליה כתר השן החדשה. עם הראל אתם יכולים להיות בטוחים בקבלת השתלה דנטלית בתל אביב באיכות ללא פשרות ובגישה שירותית מסבירת פנים וקשובה לאורך כול הדרך.
 
דגש על אסתטיקה 
גם הפתרון הפונקציונלי והמדויק ביותר לא יעלה יפה אם לא נלקחו בחשבון ציפיות המטופל, והרושם האסתטי שהתוצאות משאירות אצל המתבונן, לכן השתלה דנטלית בתל אביב בפלטיניום הראל שמה דגש רב על גם ההיבט האסתטי, על התאמת חומר וגוון השיניים למראה הטבעי של שיני המטופל, ועל תחזוקה קלה ולא דורשנית מדי בהמשך הדרך ובחיי היומיום של המטופל. השתלה דנטלית ברמת גן – תל אביב, עושים רק בהראל מומחי שיקום הפה, וזוכים בטיפול איכותי ובחיוך מקסים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלות שיניים ביום אחד