הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      השתלות דנטליות

             
השתלות דנטליות מהוות כתהליך המאפשר לכל אדם אשר איבד שיניים ליהנות מתחליף איכותי במיוחד לשיניו המקוריות. תהליך ההשתלה מתאים כמעט לכולם, בגילאי 17 עד גילאי זקנה מאוחרים. השתלות דנטליות מהוות כפתרון עבור אנשים בעלי חוסר של שן בודדת, חוסר של שן טוחנת בודדת, חוסר שיניים כללי ותופעות של נסיגת חניכיים או מחלות אחרות אשר גורמות לאובדן שיניים.

בטרם הליך של השתלות דנטליות מבצע רופא השיניים בדיקה מעמיקה, אשר ייעודה לבחון פרמטרים שונים, אשר תוצאותיהם יהיו בעלי משמעות גבוהה להליך הטיפול ובין היתר – מצב הבריאות הכללי של המיועד להשתלה – האם הוא סובל בעיות או מחלות שונות אשר יכולות למנוע את התאמתו להשתלה.

בדיקות נוספות אותן יבצע הרופא, הן בדיקות של מצב החניכיים ומצב עצמות הלסת – אשר גם תוצאותיהן יכולות לקבוע ולהשפיע אם אותו מטופל אכן מתאים להשתלה או לא ובמידה וכן יאפשר לרופא לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי ההשתלה.

בהליך הבדיקה יבדוק הרופא אם מדובר באדם שמעשן – כאשר כאן חשוב לציין שאחוזי ההצלחה בהשתלות בקרב מעשנים יורד בכשלושים אחוז.

ההליך וההחלמה:
השתלות דנטליות הליך השתלות דנטליות הוא הליך כירורגי הנחשב לפשוט יחסית, יחד עם זאת, מדובר בהליך אשר לוקח זמן ומצריך סבלנות והקשבה להוראות של רופא השיניים.

בין היתר מאוד חשוב להקפיד על תחזוקת השתל וזה יבוא לידי ביטוי באמצעות הקפדה על אסתטיקת הפה. חשוב להגיע לרופא השיניים לביקור תקופתי כל חצי שנה כמו גם להקפיד ולבקר אצל השיננית. כמובן, אלו רק הפעולות הבולטות החשובות לשמירה על השתל – בנוסף יש להישמע להנחיות הרופא.

הליך השתלות דנטליות מהווה כיום, תהליך פשוט יחסית עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד – כך שכל מי שסובל מחסר שיניים מסיבה כזו או אחרת, יוכל לעשות את הצעד הזה וליהנות מתחליף איכותי במיוחד לשיניים החסרות.

בהראל פלטינום תוכלו ליהנות מהליך השתלות דנטליות הניתן על ידי טובי רופאי השיניים המומחים בתחום ההשתלות ושיקום הפה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם הראל פלטינום ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים, כמו גם לקבוע פגישת ייעוץ.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת סינוס
השתלות דנטליות