הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      השתלות שיניים ביום אחד

             
הזכות לחייך עכשיו! 
השתלות שיניים ביום אחד היא שיטת השתלה חדשה יחסית איתה מבצעים את כול הליכי ההשתלה בפעם אחת. בשיטה זו חוסך המטופל זמני המתנה בין הטיפולים וניתן להמנע מטיפולים הנמשכים לאורך זמן על מנת להמתין לקליטת השתל כפי שנהוג בשיטה הקונבנציונלית. שיטה חדשנית זו, הזוכה לאזכורים במדיות השונות מאפשרת למטופל לחולל מהפך תדמיתי בבת אחת ולקצר תקופות חרדה והמתנה בין טיפולים שונים שבשיטה הקונבנציונלית. על מנת שהשיטה תצליח יש לבדוק את ההתאמה הספציפית של כול מטופל, לערוך בדיקות עובי העצם וצפיפותה, ולתכנן עבורו כתר שן בצורה ובמנח מדויקים. לכן השתלות שיניים ביום אחד מכונות גם השתלות שיניים ממוחשבות משום שכדי להגיע לדיוק מרבי מזינים את הנתונים והצילומים למחשב ואיתו ממשיכים ליצור את השתל והשן לדיוק אופטימלי.

לחולל פלאים ביום 
במרכז הרפואה הדנטלית הראל פלטינום יעברו איתכם שלב שלב ויבנו לכם תכנית טיפולית יחודית – עד להגשמת התוצאה המקווה. השתלת שיניים מוצלחת מעמידה תנאים שונים, ובראש ובראשונה יידוע מלא של המטופל בכול שלב בפני האפשרויות הטיפוליות השונות, בחירת שתל מתאים מהמבחר הקיים, היכרות מקדימה עם הרופא האחראי, והיכרות עם המקום ומתקניו על מנת לרכוש בטחון ושקט לקראת ההשתלה. במרכז הראל פליטניום אנו משתמשים רק בשתלי טיטניום שלהם סיכויי ההקלטות הטובים ביותר, אנו מסתמכים על מיחשוב וציוד טכנולוגי מדויק הדרוש להצלחת השתלות שיניים ממוחשבות, והרופאים שלנו הינם מומחים בתחומם, בעלי ניסיון וגישה שירותית. השתלות שיניים ביום אחד הן מציאותיות גם לכם, אך עליכם להקפיד ולבחור במעולים שברופאי השיניים כדי לקבל את התוצאות הראויות.

השתלה אחת וגמרנו
השתלה לשיניים מתחילה תמיד בזהירות ובתכנון קפדני, ורק לאחר בדיקות וקבלת נתונים של מצב הפה, ובריאותו הכללית של המטופל. השתלות שיניים ביום אחד הן מורכבות יותר משום שיש לבצע בהן שורה של פעולות עוד לפני קליטת השתל בעצם המקורית. לכן, השתלת שיניים מצריכות תכנון רב יותר ודיקנות מרובה. השתל מגיע מוכן בהתאם לנתוני המטופל ואיתו הכתר דמוי השן שניראה כשן טבעית. כדאי לבדוק שאכן רק מומחה השתלה לשיניים מטפל בכם, ושהוא מנוסה בשיטה זו וצבר בה הצלחות רבות. בהראל פלטיניום תזכו  בתכנון מערך יום טיפול דקדקני ומועד להצלחה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
ניתוח הרמת סינוס