הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      השתלות שיניים

             
חוסר של שיניים משפיע על מראה האדם, על החיוך שלו, על יכולת הלעיסה שלו ובמקרים רבים גם על הדימוי העצמי שלו. המזל הוא שעולם רפואת השיניים מציע עבור אנשים הסובלים מעניין זה פתרונות אפקטיביים ואסטטיים במיוחד הבאים לידי ביטוי בדמותן של השתלות שיניים.

השתלות שיניים הן בעצם הליך במהלכו ממלאים את מקומן של השיניים החסרות בשתלים שהינם תחליף מלאכותי לשיניים המקוריות.

 השתלות שיניים עברו שינויים ותמורות רבות בשנים האחרונות וכיום, שתלים מהווים כתחליף יעיל ואמין במיוחד לשיניים חסרות. כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות של השתלות שיניים, קיימת חשיבות גבוהה שהפרוצדורה תתבצע על ידי רופא שיניים מקצועי ומנוסה בתחום.

הליך ההשתלה מתאים לכל אדם מגיל 18 והילך וזאת בתנאי שמצב בריאותו תקין. בטרם התהליך בוחן רופא שיניים את מצב צפיפות העצם ומצב הלסת של המטופל ובהתאם לממצאי הבדיקה מקבל את ההחלטה לגבי סוג ההשתלה והשתל המתאימים.

השתלים מחזיקים מעמד בממוצע בפיהם של המטופלים כ-15 שנים, אך לעיתים יכולים לחלוף כעשרים שנה ואף יותר מכך עד שיהיה צורך להחליף אותם.

למי שחושש מתהליך השתלת שיניים חשוב להדגיש, שמדובר באחד ההליכים בעלי אחוזי ההצלה הגבוהים ביותר בתחום רפואת השיניים. מדובר בתהליך בעל שיעור הצלחה של 95 אחוז בלסת התחתונה וכ-90 אחוז בלסת העליונה. אך יחד עם זאת, חשוב לציין שלמרות אחוזי ההצלחה הגבוהים של התהליך – קיימת חשיבות גבוהה לא להקל ראש בבחירת רופא השיניים ולוודא שאכן מדובר ברופא מקצועי בעל התמחות וניסיון בפועל בתחום של השתלות שיניים.

לגבי תחושת הכאב והאי נוחות, חשוב לציין שמדובר בהליך כירורגי וכחלק מכך, צפויה תחושת אי נוחות אך מדובר בתחושה אשר חולפת במהרה.
 
במידה וגם אתם מעוניינים לעבור השתלות שיניים ורוצים להבטיח לעצמכם טיפול אצל הטובים ביותר – הגעתם לכתובת הנכונה. רופא השיניים של "הראל פלטינום" הינו בעל ניסיון רב בביצוע השתלות שיניים. מעבר לטיפול המקצועי והמסור של צוות המרפאה, תוכלו ליהנות מיחס אדיב ואישי ומאווירה נעימה אשר תאפשר לכם לעבור את הטיפול על הצד הטוב ביותר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת סינוס
השתלות שיניים