הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      ניתוח הרמת סינוס

             
ניתוח הרמת סינוס מהיר, קל ואפקטיבי 
שתלים דנטליים הפכו את איכות חייהם של הרבה מאד ישראלים לטובה יותר. וכיום פרצודרת השתלת השיניים היא קלה יחסית, אחוזי הצלחתה גבוהים ביותר ועומדים על כ 95% אחוזים, וניתן בה יותר מקום גם לפן האסתטי של מראה השיניים ועמידותן. לכן ישראלים רבים בוחרים להפסיק את המבוכה שבחסרון שיניים, ולהחזיר לעצמם תפקודים בסיסיים מבלי להתפשר על התוצאות. ישנם כמה סוגי השתלות, השתלות שיניים בהעמסה מיידית או השתלות בשיטה הקונבנציונלית, השתלת שן אחת או כמה שיניים על גשר וכדומה,  המגוון הגדול של הפתרונות מאפשר לכול אחד לקבל מענה המותאם למצב הספציפי שלו, אך מה קורה אם עצם הלסת של המטופל אינו צפופה מספיק לקלוט את השתל? גם לכך נמצא פתרון אפקטיבי בהליך מקדים השתלה הנקרא ניתוח הרמת סינוס. 

מהו ניתוח הרמת סינוס מרכז ולמי הוא מיועד 
אמרנו ניתוח אבל זה בעצם יותר ניתוחון, ניתוח קטן שאורך זמן קצר ומטרתו לעבות את דופן הלסת בה תבוצע ההשתלה. ניתוח הרמת סינוס מתאים למי שצפיפות העצם בלסת שלו אינה מאפשרת ביצוע השתלת שיניים רגילה, קשישים לדוגמא שסובלים מבריחת סידן, מי שעברו פציעה שגרעה מרקמת העצם בלסת, מי שסובלים מנסיגת חניכיים חמורה, עששת קשה ועוד. בניתוח נחשפת רצפת הסינוס עד רקמת העצם, ואז באמצעות גרגרים דמויי עצם ומעודדי גדילת עצם מעבים ומגביהים את העצם. לאחר כמה חודשים חל איחוי מלא בין שתי רקמות העצם, המושתלת והמקורית, ועתה רקמת הלסת עבה וגבוהה מספיק להשתלת השתל. ניתוח הרמת סינוס מבצעים רק אצל מקצוענים בהשתלות שיניים, אנו גאים להכיר לכם את הראל פלטינום מרכז מומחים דנטלי המעניק לכם הרמת סינוס במרכז הארץ, בקליניקה משוכללת ועם רופאים בכירים בתחום.  מעתה הרמת סינוס בתל אביב, רמת גן, ראשון לציון וערי השרון - כדאי לעשות רק אצלנו.
 
היכן כדאי לעבור את הניתוח 
ניתוח הרמת סינוס הוא  ניתוח פשוט יחסית, יחד עם זאת חובתכם לעצמכם לבחור במרפאת השיניים שיכולה להציע לכם את הטוב ביותר. זהו אחרי הכול ניתוח, ואתם צריכים לבחור ברופא מנוסה, ובקלינקה מצויידת וסניטרית. מרפאת הראל פלטיניום ממוקמת על קו הגבול שבין תל אביב לרמת גן, והיא מציעה הרמת סינוס בתל אביב וברמת גן, ובעצם לכול תושב בארץ הזקוק לטיפול מסור ואיכותי, לצוות קשוב ומקצועני, בסיוע מיכשור עדכני ומשוכלל. למצוא מרפאה עבור הרמת סינוס במרכז זה קל, במיוחד אם מתרשמים מכמות המרפאות הקיימות, אך רק מרפאה טובה ובולטת בתוצאותיה מעל השאר מתאימה למי שרוצה בטוב ביותר. אנו מזמינים אתכם להתקשר, לבקר, ולהתרשם בעצמכם מהמרפאה שלנו. הרמת סינוס ברמת גן ותל אביב נגישה מתמיד במרכז שלנו, וציבור המטופלים המרוצים שלנו יוכל לתת לכם המלצה חמה שאחריה לא תתחרטו. כנסו לאתר שלנו הראל פלטינום מהמקצועיות, מהאבזור, והגישה ללקוח. אנו הכתובת שלכם לניתוח הרמת סינוס ברמת גן והסביבה, ולכול תושבי המרכז.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
סוגי שתלים דנטליים