הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      צילום פנורמי דיגיטלי

             
כמעט כל אחד מאתנו נשלח על ידי רופא השיניים לצילומי שיניים פנורמיים. המטרה של הצילומים הללו היא לאפשר לרופא לראות תמונה רחבה של מצב הפה ובהתאם לכך להקל עליו באיתור הבעיה ומקורה, כמו גם התאמת הטיפול המתאים ביותר באותה הבעיה.
 
צילום פנורמי דיגיטלי הינו טיפול עבור לקוחותינו הנחשב לצילום מהי ומדויק יותר מהצילומים הפנורמיים הוותיקים יותר. יתרון נוסף של צילום פנורמי דיגיטלי בא לידי ביטוי בעובדה שעוצמת הקרינה בו היא נמוכה יותר. איכות הצילום הדיגיטלי נחשבות כאמור לאיכותית באופן משמעותי מצילום רגיל. בנוסף על כך, באמצעות תכנה ייחודית קיימת אפשרות אף לחדד ולהגדיל את הצילום ולהגיע לאבחנה הטבה ביותר.

הסיבות השונות לצילום פנורמי דיגיטלי:
צילום פנורמי משמש את רופאי שיניים למטרות שונות כאשר הסיבות העיקריות לצורך בצילומים אלו הן – לצורך שתלים או בנייה של תותבות, לבדיקה של שיניים קבועות שעדיין לא בקעו, לבדוק את מיקומן המדויק של שיניים כלואות בכדי לבצע את עקירתן, ובדיקה של פרטים שונים אודות השיניים לצורך ביצוע עקירה - במקרים אלו ישלחו המטופלים לביצוע הצילום ויחזרו אל הרופא לקבלת פרטים מדויקים יותר אודות הטיפול הנדרש לאחר קבלת הצילום.

צילום פנורמי דיגיטלי נחשב לכלי אשר בכוחו לייעל בצורה משמעותית את איכות וטיב הטיפול המוצע למטופל. הצילום מעניק לרופא השיניים כלים מקצועיים איכותיים לאיתור בעיות או נגעים שונים, אשר לא היו ניתנים לזיהוי בדרך אחרת – כחלק מכך, מדובר באמצעי רב ערך, אשר בכוחו לחסוך מהמטופל כאב וזמן רב וליהנות מטיפול איכותי ויעיל יותר.

במרפאת הראל פלטינום מבצעים צילום פנורמי דיגיטלי באמצעות ציוד הצילום החדיש והמתקדם ביותר בשוק. הצילומים המתקבלים באמצעות הציוד, מאפשרים לרופא השיניים המקצועי של הראל, לבצע הערכה ראשונית מעמיקה ומדויקת לגבי מצב הפה, ובהתבסס על נתונים אלו, לתכנן את תכנית הטיפולים האיכותית והמתאימה בצורה הטובה ביותר למצבו של המטופל.

בהראל פלטינום מאפשרים לכל המטופלים ליהנות ממגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת, מה שמונע את הטרטורים ואת בזבוז הזמן ואף מייעל ומקצר את הליך הטיפול בצורה משמעותית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלות שיניים​
צילום פנורמי דיגיטלי