הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      שיקום הפה

             
שיקום הפה הוא תחום ברפואת השיניים אשר כולל בתוכו מגוון רחב של פתרונות בבעיות שונות בשיניים ובפה ובין היתר: שחזור שיניים חסרות, טיפול בשיניים פגועות ועוד מגוון טיפולים.

שיקום הפה הוא תהליך אשר בכוחו לאפשר לסובלים מחסרים בשיניים ומבעיות אחרות בפה לחזור וליהנות מפה בריא, יפה ואסטטי.

התחום של טיפולי שיקום הפה כולל בין היתר - טיפולי השתלות שיניים, טיפולי שורש, טיפולים בבעיות חניכיים, טיפול בשחיקת שיניים, יישור שיניים וטיפולים נוספים

הטיפולים בשיניים חסרות:
אחד מהענפים המרכזיים בהם עוסק תחום שיקום הפה הוא נושא של שיניים חסרות.

ישנן מגוון שיטות טיפול שונות אשר נועדות לטפל בבעיות אלו ובין היתר: באמצעות כתר אשר עשוי מזהב או ממתכת בציפוי חרסינה המודבק על גבי השן ההרוסה.

דרך נוספת היא טיפול אמצעות גשר אשר ייעודו להשלים את מקומן של השיניים החסרות. הגשר מודבק אל השיניים אשר נמצאות על יד השן החסרה.

שתלים מהווים גם הם תחליף איכותי לשיניים חסרות, אשר עליהם מורכב התחליף לשן החסרה.

שיניים תותבות מהוות גם הם כפתרון לשיניים חסרות – אך הן שייכות לקטגוריה של שיקום פה נייד – מה שאומר שניתן להכניס ולהוציא אותם מהפה בעת הצורך.
 
כמובן שלכל אחת מהשיטות יש את היתרונות והחסרונות שלה וקיימת חשיבות גבוהה שרופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בטיפולי שיקום הפה יתאים באופן פרטני למטופל את השיטה אשר תתאים בצורה הטובה ביותר למצבו.


רופא לשיקום הפה:
בהראל פלטינום תוכלו ליהנות משירותיו של רופא שיניים מקצועי ומנוסה המתמחה בכל סוגי הטיפולים של שיקום הפה. אתם מוזמנים לקבוע פגישה ורופא השיניים ישמח לבדוק ולייעץ ולהתאים עבורכם את הטיפול היעיל והמקצועי ביותר במקרה הפרטני שלכם. בנוסף, תיהנו מיחס אדיב ואישי וליווי בכל ההליך הטיפולי ואף לאחריו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שתלים דנטליים
שיקום הפה