הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      שתלים בשיניים

             
שתלים בשיניים לחיוך מבהיק וטבעי 
מקצוע רפואת השיניים משתכלל כול הזמן, ואין ספק שתחום שתלי השיניים הוא מהתחום במקצוע שיודע השתפרות מתמדת.  כיום ניתוח להשתלת שתלי שיניים הוא קל בהרבה מבעבר, הצלחתו מובטחת באחוזים ניכרים, ויכולת התאמת השתל למטופל גדלה באופן משמעותי, עד כדי התאמת פתרון אינדיבדואלי לכול מטופל. שתלים בשיניים הם משפחה רחבה של פתרונות שמשותפת להם אותה מטרה – השלמת חסרון שיניים באופן מלאכותי שנראה טבעי ומשלים לשיניים הקיימות, ומסוגל לעמוד בעומסי הלעיסה והשחיקה טוב לא פחות משיניים טבעיות. מחפשים לעשות שתלי שיניים בתל אביב? מתוך המבחר הגדול של מרפאות שיניים כדאי לכם לבחור בזו שמתמחה בתחום ומציעה לכם טיפול מומחים וטכנולוגיית הדמיה ותכנון ממוחשבת.

אחוזי הצלחה גבוהים להשתלות שיניים 
על מנת להתאים לכם את השתל האידיאלי יש לבצע בדיקות שונות אשר יגלו מהו מצב הפה, מצבכם הבריאותי הכללי, ולבנות תכנית טיפולים כוללת. רובנו הגדול מתאימם להשתלה אך לעיתים כשמדובר בחולי סכרת, או מי שסובל מבריחת סידן וספיגת עצם עלולות לצוץ מניעות, ואז יש צורך למצוא פתרונות אחרים או טיפול מקדים כמו ניתוח הרמת סינוס לעיבוי עצם הלסת במיקום המיועד להשתלה. בעבר היה קיים סיכוי גבוה יחסית של דחיית  שתלים בשיניים על ידי הגוף, אך כיום הסיכוי כמעט התאפס ואחוזי ההצלחה לקליטת השתלים גבוהים ביותר, זאת בשל השימוש בשתלי שיניים מסגסוגת טיטניום אשר מייצרים פחות התנגדות בגוף, ושטח פניהם מעודד גדילה והתאחות העצם בשתל. שתלים בשיניים רצוי לבחור רק בליווי מומחה אמין אשר ידאג לכוונן את בחירתכם למוצר אמין ואיכותי שיעניק לכם בטחון דנטלי ואישי לאורך שנים ארוכות. שתלי שיניים במרכז מבצעים רק במקום אמין, מורשה, שלו קהל מטופלי עבר מרוצה, ומאפשר קבלת אינפורמציה בכול חלק בתוכנית הטיפולים.
 
למה להתכונן? 
שתלי שיניים הוא הליך כירורגי קל יחסית, זאת במידה ונעשו כול הבדיקות המקדימות הדרושות, כמו צילום CT, צילום פאנורמי, ובדיקות נוספות המסקרות את פרמטרים שונים בתפקוד הפה והשיניים. לאחר מכן מתכננים את המענה הטוב ביותר, מוזמן השתל ובפגישה נוספת עם המטופל מבוצעת ההשתלה. בהשתלה קונבנציונלית שלב ההבראה והברגת הכתר לשתל יכול לקחת כמה חודשים במהלכם העצם מתאחה עם השתל, לעומתה ישנה אפשרות של השתלת שיניים ביום אחד, אשר מקצרת הליכים אך גם דורשת תכנון מקיף יותר. יש להתאים את אורח החיים האישי להגדלת אחוזי ההחלמה, מעשנים צריכים לחדול מהרגלם, או כול הפחות להפחית בעישון, חוקי שיניים כרונים יצטרכו מנשך לזמן ההחלמה, ואף כדאי להתאים תזונת מזונות רכים עד שהכתר מוברג למקומו. שתלי שיניים ברמת גן עושים רק במרפאה איכותית, בעלת מוניטין, וסיפורי הצלחה רבים, המבטיחה לווותכם לכול אורך הדרך, עד להתרפאות מלאה.
 
אז היכן עושים? 
מרפאת הראל פלטינום קמה לשרת את תושבי מרכז הארץ, וממוקמת ברמת גן בואכה תל אביב. שתלי שיניים במרכז מומלץ לבצע במרפאה שמובילה בתחום, ומקפידה על אימוץ טכנולוגיות חדישות שכבר הוכיחו עצמן בסטטיסטיקות רפואיות ובשימוש רחב. שתלי שיניים ברמת גן במרפאת הראל פלטיניום היא בחירה בטוחה בטובים ביותר, ובאיזון שבין עלות כדאית לטיפול הטוב ביותר. שתלי שיניים בתל אביב, במרכז ובכול הארץ- מבצעים רק עם שסומכים עליו, משום שהבריאות הדנטלית שלכם אינה משחק.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
שתלים לשיניים במרכז