הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      שתלים דנטליים

             
שתלים דנטליים מיוצרים מטיטניום ובאמצעות החדרתם לעצם הלסת הם מהווים כתחליף מלאכותי לשורש השן, על גביו מורכב הגשר או הכתר.

שתלים דנטליים מהווים כשיטת טיפול מתקדמת בעולם רפואת השיניים של ימנו - מדובר בטיפול עם סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד. באמצעות שתלים דנטליים אנשים בכל גיל, אשר סובלים מחסר של שיניים מסיבות כאלו ואחרות, יכולים לחזור וליהנות מפה בריא ומתפקד ולשוב וללעוס בצורה נוחה וליהנות מחיוך יפה ואסטטי.

שתלים דנטליים מהווים כפתרון איכותי עבור כל מי שסובל מחסרים בשיניים מסיבות שונות ובין היתר – עששת קשה, מחלות חניכיים, הזנחה, תאונה, מלה וסיבות נוספות. יחד עם זאת, לא כולם מתאימים להשתלות שיניים ובטרם הטיפול, רופא השיניים יבצע מספר בדיקות, אשר מטרתן לוודא שאכן המטופל מתאים לעבור השתלת שיניים.

שלבי ההשתלה:
החדרת שלתלים דנטליים לפה עורכת מספר שלבים:

בשלב הראשון הרופא יזדקק לאסוף כמה שיותר מידע לגבי מצב הפה ולוודא שאותו מטופל אכן מתאים לעבור את ההשתלה ואין צורך בטיפול מקדים לכך.

השלב השני הוא תכנון מפורט וממוחשב של הליך ההשתלה, זאת בכדי להגיע לרמת דיוק מקסימאלית בעת הליך ההשתלה.

השלב הבא של ההשתלה יהיה ההליך בפועל – הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית, והוא עורך כחצי שעה ולעיתים מעט יותר.

לאחר הניתוח ממתינים מספר חודשים עד שהשתל ייקלט, ורק לאחר שרופא השיניים וידא שהשתל אכן נקלט יגיע השלב הבא של הרכבת הכתר על גבי אותו השתל.

השתלת שיניים מהווה כיום, כטיפול פופולארי במיוחד בעולם רפואת השיניים – יחד עם זאת, התהליך אינו מתאים לכל אחד ומאוד חשוב לבחור ברופא שיניים מקצועי ומנוסה אשר יסביר במפורט את כל פרטי התהליך ויאפשר לכם את אפשרות הבחירה האם לעבור את התהליך או לנסות ולחפש דרך חלופית למציאת פתרון לבעיה ממנה אתם סובלים בפה.

בהראל פלטינום תוכלו ליהנות משירותיהם של רופא שיניים מקצועי ומנוסה, אשר יעניק לכם שירותי יעוץ פרטניים בטרם ההליך – כך שתוכלו להבין בצורה מעמיקה לקראת מה אתם הולכים והאם הליך זה אכן מתאים עבורכם או לאו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שיקום שיניים
שתלים דנטליים