הראל מרכז מתקדם להשתלות שיניים

פגישת ייעוץ חינם:

3301*

phone6, phone, contact, telephone, support, call

      שתלים

             
שתלים מהווים כתחליף מלאכותי לשיניים פגועות. בכוחם של שתלים דנטליים לאפשר לכל מי שסובל מחוסר של שיניים, ליהנות שוב מהיכולת ללעוס, לחייך וליהנות ממראה אסתטי יותר.

שתלים דנטליים עשויים מטיטניום או סגסוגת של טיטניום, הם דומים לסוג של בורג ומהווים כתחליף לכל דבר ועניין לשורש השן החסרה.

כמובן, שבכדי שהשתל יענה על כל יעדיו, על רופא השיניים להתאים את סוג השתל, הגודל, והרוחב וזאת תוך לקיחה בחשבון של מספר פרמטרים ובין היתר: מיקום ההשתלה, התכונות של עצם הלסת אצל המטופל והמטרה לשמה משמש השתל.

בדיקה מקדימה
עוד בטרם ביצוע התאמה והתקנה של שתלים, יש צורך לעבור אבחון ובדיקה אצל רופא שיניים מקצועי ומנוסה המתמחה בביצוע הליכי השתלת שיניים. רופא השיניים יבצע מספר בדיקות ולפי הממצאים, יתאים את תכנית הטיפול הרלוונטית והמתאימה ביותר למצבו של המטופל – חשוב לציין, שקיימים מקרים מסוימים בהם שתלים לא יהוו כפתרון המתאים ביותר עבור אותו מטופל..

ההליך הטיפולי
התקנת שתלים מהווה הליך כירורגי הנחשב לפשוט יחסית ומתבצע בהרדמה מקומית. כשבוע לאחר הניתוח יסיר הרופא את התפרים ותגיע ההמתנה לקליטת השתל – זמן ההמתנה משתנה בין מקרה למקרה. השלב הסופי של התהליך יהיה חשיפת השתל והליך הרכבת השן המלאכותית על גביו. כאן חשוב לציין, שההליך עצמו יכול לקחת זמן ולעיתים גם להתפרס על פני תקופה של מספר חודשים.

כאמור, שתלים מהווים כתחליף איכותי במיוחד לשיניים המקוריות שלנו ורוב האנשים כלל לא יכולים להבחין שמדובר בשתל ולא בשן מקורית. כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של שתלים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור רופא שיניים מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בתחום של השתלות שיניים ויודע לבצע את ההליך בצורה הטובה ביותר.

בהראל פלטינום, צוות רופאי שיניים מקצועי, המתמחה בהשתלות שיניים וטיפולי שיקום. רופאי השיניים של הראל, מקפידים ללוות את כל הלקוחות בכל תהליכי הטיפול, החל מהליך הייעוץ והבדיקות המתאימות ועד שהשתלים נקלטים בפה בצורה הטובה והאיכותית ביותר. כך שאם גם אתם זקוקים לשתלים – הראל פלטינום תהווה ככתובת הנכונה ביותר עבור מה שאתם מחפשים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלות שיניים
שתלים